پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کاشت نهال در هفته درختکاری توسط نماینده ولی فقیه در استان بوشهر
میزخدمت الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر
بازدید : 193 21 اسفند 1397 ساعت 14:10 شماره :58185
کاشت نهال در هفته درختکاری توسط نماینده ولی فقیه در استان بوشهر
کاشت نهال در هفته درختکاری توسط نماینده ولی فقیه در استان بوشهر
 

کاشت نهال در هفته درختکاری توسط نماینده ولی فقیه در استان بوشهر+گزارش

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر به همراه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ورییس سازمان جهاد کشاورزی , مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری و نماینده ولی فقیه در اداره کل و جمعی از پرسنل اداره کل  و طلاب در هفتمین  روز از هفته درختکاری در مصلای نماز جمعه بوشهر اقدام به کاشت نهال کردند.

به گزارشروابط عمومی اداره کل ، آیت الله صفای بوشهری  گفت: حفظ منابع طبیعی جزو آداب اسلامی است و یکی از دستوراتی که اهل بیت(ع) به ما دادند نگهداری، حفظ و استفاده بهینه از منابع طبیعی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: آب و خاک، هوا و فضای سبز جزو وظایف هر مسلمانی است بعلاوه اینکه مکتب های بشری نیز باید این موضوع را توصیه و سفارش کنندو باید در حفظ و سلامت محیط تلاش کرد.

وی در ادامه اضافه کرد: یکی از آن چیزهایی که بسیار موثر است و هم خاک را نگهداری می کند و هوا را حفظ می کند درختکاری و ایجاد فضای سبز است.

آیت الله صفای بوشهری گفت: مهمتر از کاشت، نگهداری درخت است، متاسفانه دیده می شود بعضی وقتها بی توجهی می شود جاهایی که فضای سبزی وجود دارد و محیط هایی آماده است را از بین می برند و به کارهای دیگری مشغول می شوند در صورتیکه این طرف تلاش شده و درخت کاشته می شود.

وی افزود: محیط زیست و فضای سبز همه امانتهای همه امانتهای الهی است و ما باید امانت دار خدای تعالی باشیم که یکی از آنها همین محیط اطراف خودمان است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :