پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - استاندار بوشهر یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های مهم در مجموعه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان، توجه ویژه به برنامه‌های آبخیزداری است
میزخدمت الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر
بازدید : 285 15 اسفند 1397 ساعت 20:42 شماره :57607
استاندار بوشهر: یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های مهم در مجموعه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان، توجه ویژه به برنامه‌های آبخیزداری است
استاندار بوشهر یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های مهم در مجموعه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان، توجه ویژه به برنامه‌های آبخیزداری است
 

شهر - استاندار بوشهر گفت: یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های مهم در مجموعه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان، توجه ویژه به برنامه‌های آبخیزداری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در آئین روز درخت و درختکاری در روستای بنه گز تنگستان با اشاره به آیاتی و روایاتی در اهمیت درخت و درختکاری اظهار داشت: مناسبت روز درخت و درختکاری هم برگرفته از آئین و دستورات دینی و مذهبی است.

وی افزود: توجه به برنامه‌های آبخیزداری در دستور کار استان است و این کار با هدف حفظ نزولات آسمانی و استفاده بهینه از آن است.

استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده صحیح از منابع طبیعی تصریح کرد: بشر به این نتیجه رسیده است که اگر حیات درست می‌خواهد باید به محیط زیست توجه کند در غیر این صورت حیات جامعه بشری در معرض خطر قرار می‌گیرد.

گراوند بیان داشت: یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های مهم در مجموعه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان، توجه ویژه به برنامه‌های آبخیزداری است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: در اینگونه برنامه‌ها اصل بر این است که پیام حفظ و حراست از منابع طبیعی و درختان را انتقال دهیم و از محیط زیست و امکانات خدادادی پاسداری کنیم

وی ادامه داد: هر ایرانی اگر در این مناسبت‌ها اقدام به کاشت درخت کند، ایران به نگین سبز آسیا تبدیل خواهد شد.

استاندار بوشهر با قدردانی از همت و تلاش مردم بنه‌گز در کاشت درخت در این روستا اضافه کرد: هدف ما این است که قدر محیط زیست را بدانیم و این فضاهای سبز را نگهبانی کرده و توسعه دهیم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :