پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس پلیس شهرستان دشتی با تاکید بر مقابله با زمین‌خواری گفت: در این راستا در ۸ ماه امسال بیش از ۴۱ هکتار زمین به ارزش ۹ میلیارد ریال در این شهرستان از دست زمین خواران بازپس گرفته شد
میزخدمت الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر
بازدید : 286 29 آذر 1397 ساعت 11:49 شماره :55094
۴۱ هکتار از اراضی منابع طبیعی , استان بوشهر شهرستان دشتی رفع تصرف شد
رئیس پلیس شهرستان دشتی با تاکید بر مقابله با زمین‌خواری گفت: در این راستا در ۸ ماه امسال بیش از ۴۱ هکتار زمین به ارزش ۹ میلیارد ریال در این شهرستان از دست زمین خواران بازپس گرفته شد
 

۴۱ هکتار از اراضی منابع طبیعی دشتی رفع تصرف شد

رئیس پلیس شهرستان دشتی با تاکید بر مقابله با زمین‌خواری گفت: در این راستا در ۸ ماه امسال بیش از ۴۱ هکتار زمین به ارزش ۹ میلیارد ریال در این شهرستان از دست زمین خواران بازپس گرفته شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل از دشتی، سرهنگ جهانبخش صیادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دشتی مقابله   زمین‌خواری را در اولویت نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت: در این راستا تیم‌های تخصصی در عرصه برخورد قاطع با متخلفان تشکیل شده است.

وی با اشاره به مقابله با زمین‌خواری و سودجویان این عرصه بیان کرد: بر اساس  7 فقره شکایت اداره منابع طبیعی شهرستان دشتی، مبنی بر اینکه افرادی اقدام به زمین خواری  و تصرف اراضی ملی در سطح این شهرستان کرده‌اند، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس شهرستان دشتی از رفع تصرف زمین‌های تصرفی خبرداد و تصریح کرد:در 8 ماه امسال بیش از 41 هکتار زمین به ارزش 9 میلیارد ریال در این شهرستان از دست زمین خواران بازپس گرفته و به بیت‌المال برگشت داده شد.

سرهنگ صیادی افزود: در همین راستا تعداد 7 فقره پرونده تشکیل که پس از انجام تحقیقات و احراز وقوع جرم با هماهنگی مقام قضائی تعداد 8 نفر متهم  احضار و در بازجویی‌های صورت گرفته، همگی آنان به جرم خود مبنی بر تصرف اراضی ملی اعتراف کردند. 

فرمانده انتظامی دشتی از محکوم شدن متصرفان زمین‌های منابع طبیعی خبرداد و تصریح کرد: پس از معرفی  8 نفر متهم  تصرف زمین‌های منابع طبیعی دشتی به دستگاه قضائی، همگی به جبران خسارت و استرداد زمین‌های تصرف شده به منابع طبیعی محکوم شدند.

وی با قدردانی از مشارکت مردم در امر مبارزه با زمین‌خواران گفت: پلیس با زمین خواران و متصرفان غیرقانونی اراضی ملی به صورت قاطعانه برخورد می‌کند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :