پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی در بوشهر گشایش یافت
میزخدمت الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر
بازدید : 122 30 آبان 1397 ساعت 8:44 شماره :53989

نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی در بوشهر گشایش یافت

نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی در بوشهر گشایش یافت

بوشهر- ایرنا- نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه های علمی کابردی استان بوشهر روز سه شنبه در آیینی گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، دبیر اجرایی این نمایشگاه درجمع خبرنگاران گفت: دستاوردهای دانشگاه های علمی کاربردی استان بوشهر در بخش های مختلف کشاورزی، صنایع دستی، صنعت، نفت، گاز و پتروشیمی در 12غرفه در این نمایشگاه به معرض دید گذاشته شده است.
الهه غریب زاده افزود: نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی به مدت 2 روز در نوبت های صبح و عصر در مرکز علمی کاربردی استانداری بوشهر واقع در خیابان شهید چمران پذیرای بازدید کنندگان است.
غریب زاده ادامه داد: کارگاه های آموزشی فرصت های کارآفرینی در بخش کشاورزی با تاکید بر گیاهان دارویی، فرصت های کارآفرینی در حوزه های شیلات و امور دام، آشنایی با تشکل های بخش خصوصی، ارتباط موثر و تربیت مدیر فروش حرفه ای در قالب چهارمین جشنواره اشتغال و توسعه کارآفرینی مراکز علمی کاربردی استان بوشهر گشایش یافته است.
غریب زاده اظهار داشت: کارگاه های هدف گذاری و تئوری اهداف، آشنایی با سازها، آواز ها و موسیقی ها، حامیان کارآفرینان، حقوق اساسی، نانو پزشکی هسته ای، مهارت های کارآفرینانه، کلینیک مشاوره استارتاپ و قرآن و عترت از دیگر کارگاه هایی است که امروز و فردا در مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری بوشهر محل برگزاری این نمایشگاه برپا می شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :