پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 31 پروژه منابع طبیعی دربوشهر افتتاح و اجرایی شد
میزخدمت الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر
بازدید : 174 7 شهريور 1397 ساعت 8:52 شماره :51466

31 پروژه منابع طبیعی دربوشهر افتتاح و اجرایی شد

31 پروژه منابع طبیعی دربوشهر افتتاح و اجرایی شد

بوشهر- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: همزمان با دومین روز از گرامیداشت هفته دولت 31 پروژه آبخیزداری و فنی در این استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

به گزارش ایرنا، سهیل مهاجری روز شنبه در آئین احداث بندهای خاکی شهرستان دشتی افزود: برای اجرای این پروژه ها 250 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی اظهارداشت: از این تعداد 22 پروژه آبخیزداری و فنی با 150 میلیارد ریال اعتبار افتتاح می شود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهرگفت: همچنین در هفته دولت امسال عملیات اجرایی 9 پروژه آبخیزداری با 100 میلیارد ریال اعتبار آغاز می شود.
سرپرست معاونت فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: پروژه احداث 225 مورد بندخاکی با بذرکاری، یک میلیارد و 120 میلیون ریال ازمحل اعتبارات استانی طرح بهبود و اصلاح مراتع در مرتع چاه چاهو اجرا شده است.
پرویز دانش پور افزود: جمع آوری نزولات آسمانی، توزیع بیشتر منابع آب درسطح مراتع، تامین آب مورد نیاز دام، حفظ آب و خاک، بهبود وضعیت پوشش گیاهی و افزایش تولید علوفه و در نتیجه ارتقای کیفیت معیشت مرتعداران از هدفهای اجرای این طرح است.
وی یادآورشد: در راستای رسیدگی به مشکلات روستائیان، دامداران و مرتعداران این شهرستان از ابتدای سال تاکنون بیش از 30 مورد بازدید از روستاها و مراتع شهرستان انجام شده است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :