پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - میز خدمت در اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان بوشهر آغاز بکار کرد
بازدید : 182 11 تير 1397 9:47 شماره :49977

میز خدمت در اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان بوشهر آغاز بکار کرد

میزخدمت در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر آغاز بکار کرد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از ایجاد میز خدمت در این اداره کل و آغاز فعالیت آن خبر داد

 

دکتر سهیل مهاجری در اجرای بخشنامه معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و به منظور دستیابی آسان و سریع مردم به خدمات قابل ارائه در اداره کل منابع طیبعی و ارائه خدمات به موقع و موثر و هم چنین تکریم ارباب رجوع ، میز خدمت در اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری ایجاد و فعالیت خود را آغاز نموده است. 
وی افزود: میز خدمت در طبقه هم کف این اداره کل مستقر و یکی از معاونین اداره کل هر روز در این واحد پاسخ گوی ارباب رجوع خواهد بود بطوریکه مراجعین ضمن استقرار در اتاق میز خدمت بدون حضور در واحد های داخلی ، خدمت مورد نیاز خود را صرفا از طریق این میز دریافت خواهند نمود. 
مدیرکل منابع طبیعی و ابخیزداری اظهار داشت: بر اساس شرح وظایف اعلام شده، در میز خدمت اطلاعات و راهنمایی لازم به مراجعین در ارتباط با امور مربوطه ارائه شده و مدارک و درخواست های مراجعین دریافت می شود، هم چنین در زمان مراجعه ارباب رجوع امور و درخواست های متقاضان پیگیری و در غیر این صورت تاریخ مراجعه و زمان ارائه خدمت نهایی به مراجعین ابلاغ می شود. 
به گفته وی دریافت نتایج اقدامات انجام شده از واحدهای ذیربط و اعلام آن به مراجعین و هدایت مراجعین به واحد های مرتبط در موارد بسیار ضروری پیش از انجام هماهنگی با واحد اقدام کننده ذیربط از دیگر وظایف میز خدمت است که مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان  به آنها اشاره نمود. 
شایان ذکر است شماره تلفن 33554840 و داخلی 158 شماره تماس اتاق میز خدمت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر می باشد.همچنین از سوی مدیر کل منابع طبیعی محمد درگوئی بعنوان مسئول میز خدمت اداره کل منصوب نمودند .
گفتنی است همزمان با ایجاد میز خدمت در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان ، میز خدمت در ادارات منابع طبیعی شهرستان های تابعه استان از جمله دشتستان  ، دشتی، گناوه ، بوشهر ، دیر، کنگان ، عسلویه ، جم، دیلم نیز راه اندازی خواهد شد. 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :