بازدید : 169 28 اسفند 1395 12:53 شماره :49359
مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان بوشهر:
آمادگی کامل نیروهای یگان حفاظت اين اداره در ایام تعطیلات نوروز

به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان بوشهر،سهيل مهاجري با بیان اینکه کار یگان اين اداره در حفاظت ازجنگل ها وعرصه هاي منابع طبیعی تعطیل پذیر نیست، از آمادگی کامل نیروهای یگان حفاظت در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.

وي جلوگیری از تصرف اراضی ملی و ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام نوروز ۹۶ را يكي از مسئوليت هاي يگان منابع طبيعي برشمرد و ابراز امیدواری کرد با همکاری و هم‌افزایی با ديگر نهادها بتوانيم در حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی گام‌های موثری برداريم.

اين مقام مسئول اضافه كرد: با اولویت بندی و مشخص شدن مناطق حساس از نظر تخریب و تصرف، ماموران یگان حفاظت اداره كل منابع طبيعي در سراسر استان به گشت زنی مستمردر ايام نوروز مشغول می باشند.

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان بوشهرتصريح كرد: برخی افراد فرصت طلب و سودجو گمان می برند، در ایام نوروز همه جا تعطیل است و می توانند به انفال و منابع طبیعی دست اندازی کنند در حالي كه يگان ما كاملا آماده است.

مهاجري تصریح کرد: منابع طبيعي استان بوشهر با همکاری و مشارکت مردم وديگر دستگا ههاي متولي، طرح حفاظت از اراضی را در تعطیلات نوروز 96 در تمام استان اجرا و با معارضان و متخلفان برخورد جدي خواهد کرد.

وي خاطرنشان كرد: سامانه هاي تلفنی اين اداره و كليه اداره در شهرستان ها ويگان حفاظت آماده دریافت گزارش های مردمی در حوزه تخریب و تصرف های غیر قانونی، قطع درختان و آتش سوزی ها است.

مهاجري مردم را بهترین حامیان و حافظان منابع طبیعی خواند و گفت: همکاری مردم با منابع طبیعی می تواند نقش کلیدی و اساسی در حفاظت از این مواهب الهی ایفا کند.

وي ضمن تبريك سال جديد براي مردم استان بوشهر و سالی پر برکت برای هموطنان عزیز،اظهار داشت: منابع طبيعي در سالي كه گذشت اقدامات مهمي را با همكاري سمن ها و مردم به سرانجام رسانيد وانشااله در تعطيلات نوروز نيز در كنار هم خواهيم بود.

 

 

|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :