پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اعتبارات منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر ۶ برابر شد
میزخدمت الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر
بازدید : 306 5 فروردين 1397 6:50 شماره :47917
مدیرکل منابع طبیعی بوشهر:
اعتبارات منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر ۶ برابر شد

به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر، سهیل مهاجری با اشاره به رشد شش برابری اعتبارات منابع طبیعی استان بوشهر در سال ۹۶ نسبت به سال قبل از آن اظهار داشت: این اعتبار نوید بخش پویایی و تحرک بیشتر در اجرای پروژه ها در سراسر استان خواهد بود.

وی اضافه کرد: توجه به افزایش اعتبارات حوزه های مختلف در منابع طبیعی نشان می‌دهد که مسئولان استان ضرورت شتاب بخشیدن به توسعه پایدار را خواستار هستند و من از این نوع نگاه آنان سپاسگزارم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر ادامه داد: معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع انصافا در این راستا تلاش وپیگیری گسترده ای داشتند و اکنون نیز به دنبال تخصیص کامل این بودجه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۴۰ درصد این اعتبارات تخصیص داده شده است و تا پایان سال مالی بسیار خوشبین هستیم که تخصیص حداکثری مابقی اعتبارات نیز انجام شود.

مهاجری افزود: از محل اعتبارات نفت و گاز ۹۱ درصد تخصیص داده شده که تا کنون سابقه نداشته است. در روزهای اخیر پیگیری های زیادی در زمینه امورات رفاهی کارکنان شامل اضافه کاری، ماموریت، پاداش و... نیز انجام شده است و به نتایج خوبی رسیده ایم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: پاداش پایان خدمت همکاران بازنشسته سال‌های ۹۴ و ۹۵ را نیز که تاکنون معوق مانده بود، تامین و کاملا پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: در سال ۹۵ معادل ۸ میلیارد تومان از اعتبارات ملی و استانی به بخش منابع طبیعی استان اختصاص یافت که با پیگیری های مستمر این رقم در سال ۹۶ به ۵۲ میلیارد تومان افزایش دادیم.

مهاجری ادامه داد: از محل تفاهم نامه با نفت مبلغ ۳۳ میلیارد تومان درحوزه های آبخیز معادل ۲۷ میلیارد، وجنگل معادل ۶ میلیارد تومان عملیات اجرایی انجام خواهد شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :