پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پارک جنگلی عامری در تمام فصول سال منجمله در ایام نوروز محل مناسبی جهت استراحت مهمانان و گردشگران می باشد
میزخدمت الکترونیکی اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر
بازدید : 1497 16 بهمن 1392 ساعت 11:32 شماره :27027

پارک جنگلی عامری در تمام فصول سال منجمله در ایام نوروز محل مناسبی جهت استراحت مهمانان و گردشگران می باشد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر
مهندس منوچهر عباسی کارشناس جنگل و مرتع اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دیلم در گفتگو با خبرنگار پیام طبیعت اظهارداشت : یکی از استفاده هایی که از عرصه های منابع طبیعی می شود استفاده گردشگری و تفرجگاهی از این منابع است که با توجه به ماشینی شدن روز افزون ابعاد گوناگون زندگی انسان و دور شدن از فطرت اصلی خویش و فشارهای روحی و روانی ناشی از آن و سختی معیشت، نقش بسزایی در سلامت روانی و تجدید قوای فکری و جسمی انسان ها دارد .
وی در ادامه ایجاد فضای سبز و تفرجگاه عمومی را در راستای تقویت کارکرد های گردشگری و حرکت در جهت تحقق اهداف برنامه های نهضت سبز ،توسعه فضای سبز شهرستان با استفاده از گونه های سازگار با منطقه را نیز از جمله کارکردهای این اداره در پارک جنگلی عامری دانستند.
ایشان افزودند پارک جنگلی عامری می تواند منابع جدید درآمد زایی برای شهرستان دیلم از طریق ارائه خدمات مناسب و جذب بیشتر گردشگر و محلی برای برگزاری جلسات و سمینارهای ملی، محلی و اداری ،پذیرایی از مهمانان را به نحو مطلوب فراهم نماید.
پارک جنگلی عامری در ضلع شمال شرقی با فاصله 15 کیلومتری از شهرستان دیلم قرار دارد.
این پارک در تمام فصول سال منجمله در ایام نوروز محل مناسبی جهت استراحت مهمانان و گردشگران می باشد.
امکانات رفاهی از جمله آلاچیق ، سکوهای متعدد ، روشنایی ، آبخوری ها ، پارک بازی کودکان ، سرویس بهداشتی ، نمازخانه و سوپرمارکت می باشد.
که می طلبد گردشگران عزیز علاوه بر استفاده بهینه از فضای ایجاد شده و نظم و انظباط عمومی نسبت به رعایت مسائل بهداشتی و حفاظتی از جمله عدم قطع درختان و خاموش نمودن آتش پس از ترک پارک اقدام نمایند. 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :